Referencie

ČO O NÁS HOVORIA?

 

Ing. Michal Čuridlo, Managing director

Priznám sa, že analýza nebola pre nás dôležitá. Skôr mi išlo od toho odbremeniť sa od tejto agendy, a v tom ste nám veľmi pomohli. Určite menej starostí, úspora, keďže sme malý klient bola, ale nebol to kľúčový aspekt. Katka bola vždy veľmi pohotová, všetko bolo super. Hádam len raz, pokazil sa mobil, Katka nemohla, vy ste mal zdravotné problémy, tak sme ostali v jemnom vákuu, ale za ten celý rok to bolo inak celý čas geniálne. Servis je super a myslím si, že hlavne pre väčšie spoločnosti to môže priniesť aj výrazné ekonomické úspory.

iFOCUS s.r.o., www.ifocus.sk

Ing. Jana Kamarášová

Sme spokojní, spolupráca s PayLess nám pomohla najmä v úspore času, energie a nervov :), v neposlednom rade aj finančných prostriedkov... Promptný a odborný prístup...

AUTOSKLO H and D spol. s r.o., www.autosklo.sk

Daniela Ulrichová, konateľ

Sme spokojní s informáciami, ktoré dostávame, aj s prístupom spoločnosti k jednotlivým potrebným krokom, smerujúcim k znižovaniu nákladov. Určite aj výrazným ušetrením času, potrebným na kontrolu fakturácie od operátora. Je fajn, ak to nemusíme sledovať a môžeme sa spoľahnúť na Payless, že to skontrolujú za nás a nájdu výhodnejšie riešenia, ako boli doterajšie - aj napriek tomu, že sme VIP zákazník. A toto by sa očakávalo práve od zástupcov operátora pri komunikácií s VIP zákazníkom... Odporučili by sme spoločnosť Payless aj iným obchodným partnerom, v záujme úspor nákladov.

O.R.C. s.r.o., www.offroad24.sk

Marek Johanes

Z našej strany prevláda celkovo vysoká spokojnosť so spoluprácou, nakoľko si ceníme profesionálny prístup, ktorého výsledkom je spokojnosť oboch strán. Do spolupráce sme išli s tým, že veríme vašej myšlienke, čoho výsledkom malo byť celkové zníženie nákladov, k tomu ste nám poskytli lepší prehľad a ubudli nám starosti, tým pádom sme mohli čas venovať iným produktívnym záležitostiam. Problémy neevidujeme, evidujeme len výsledky a našu spokojnosť. Vašu spoločnosť sme odporučili našim franšízantom, ktorí vašu pomoc na základe ich uváženia využili alebo ešte len využijú a tak isto sme výsledky vašej práce deklarovali ostatným členom ZEPu.

AutoSave, s.r.o., www.autosave.sk

Renáta Kráľovičová, konateľka

Ďakujem za našu spoločnosť za Vaše služby, získali sme nemožné, alebo presnejšie dovtedy nevyriešiteľné – pevný internet, naozaj máme úsporu, prehľad, menej starostí. Odporúčam Vaše služby každému môjmu známemu a tiež pri každom stretnutí.

KRÁĽOVIČ s.r.o., www.k-krby.sk

Ing. Ľubomír Kresťanko, konateľ

S analýzou, správou a starostlivosťou o telekomunikačné služby zabezpečované Vašou spoločnosťou sme spokojní. Mesačné analýzy využívaných služieb sú prehľadné a poskytujú najdôležitejšie informácie, ktoré potrebujem, aby som vedel, akým spôsobom využívajú jednotlivé služby naši zamestnanci. Spolupráca s Vašou spoločnosťou nám priniesla sľúbenú a očakávanú úsporu nákladov na telekomunikačné služby. Vaša spoločnosť sleduje koniec viazanosti jednotlivých služieb a navrhuje nám zmeny programov tak, aby sme platili len za to, čo reálne využívame a potrebujeme. Odporučil by som Vašu spoločnosť aj našim obchodným partnerom.

FITTICH ALARM spol. s r.o., www.fittich.sk

Viera Bednáriková

Som veľmi spokojná, pani Ternuščáková je veľmi rýchla, spoľahlivá a komunikatívna, výstupy z hodnotení boli jasné a prehľadné. Ušetrili ste nám čas, starosti so sledovaním a úpravou jednotlivých programov v závislosti od ich využitia. Nie je problém odporučiť Vašu spoločnosť ďalej.

REMING CONSULT a.s., www.reming.sk

Tomáš Toček, prevádzkový riaditeľ

Analýza prebehla odborne a taktiež starostlivosť o klienta je na vysokej úrovni. Osobitne oceňujeme veľmi rýchlu komunikačnú odozvu. Optimalizácia nám priniesla lepší prehľad o využívaných telekomunikačných službách a samozrejme finančnú úsporu.

KOVOHUTY Dolný Kubín, s.r.o., www.kovohuty.com

Jorčík Martin, Executive manager

Som veľmi spokojný so správou a  starostlivosťou o telekomunikačné služby zabezpečovanou vašou spoločnosťou. Pomohli ste mi najmä v úspore financií a mám menej starostí. Odporúčame vás aj našim obchodným partnerom.

Jomar Agentúra, www.jomar.sk

Ing. Miloš Ország, konateľ

Za veľmi výhodných podmienok naša spoločnosť získala proces kontroly spotreby v oblasti GSM služieb, čo sa prejavilo na znížení nákladov za GSM služby. Nepoznám efektívnejšie riešenie ako spoluprácu s PayLess v tomto smere.

Metronet, s.r.o., www.metronet.sk

Edita Bičanová

Bola som rada, že nemusím študovať zmluvy, sledovať a znova si naštudovať nové podmienky a zmeny v Orange, a pritom automaticky sa šetrili náklady.

Kids plus s.r.o., www.bilingvi.sk

Bc. Olga Hanusková, ekonóm spoločnosti

So službami Vašej spoločnosti sme po roku spolupráce veľmi spokojní, ako po stránke úspor, tak aj s vysokoodborným poradenstvom a pružnosťou služieb.

IBG Slovensko, s.r.o., www.ibg.sk

Ing. Denisa Rusková, konateľka

Viac menej áno, sme spokojní s analýzou, správou a starostlivosťou o telekomunikačné služby zabezpečovanou vašou spoločnosťou. Poradenstvo nám pomohlo hlavne v úspore, poradenstve.

BPP s.r.o., www.chatky-sauny.sk

Ing. Paulína Kubiňáková, referent správy majetku a účtovníctva

Obec Podbrezová využíva služby PayLess Consulting, s.r.o. od marca 2014. Profesionálny prístup, rýchlosť vybavenia, včasné poradenstvo a dotiahnutie riešení do úspešného konca je zárukou spokojnosti vzájomnej spolupráce. Fakturácie za telekomunikačné služby sa znížili o polovicu pri tých istých, a niekedy aj výhodnejších, zmluvných podmienok. Obec nemá prehľad o telekomunikačných službách – všetky podmienky, ako aj nové ponuky rieši spoločnosť PayLess Consulting, s.r.o. v mene obce, čím prispieva k efektívnejšiemu hospodáreniu nie len z hľadiska úspory financií, odbúrania starostí a času venovanej danej problematike, ale aj celkovému prehľadu o poskytovaných službách za výhodných platových podmienok.

Služby tejto spoločnosti by som odporúčala využívať všetkým obciam a rozpočtovým organizáciám, ktoré narábajú s verejnými prostriedkami podliehajúcimi verejnej kontrole v rámci hospodárnosti, účinnosti a účelnosti.

Obec Podbrezová, www.podbrezova.sk

Martina Klimeková

Sme veľmi spokojní, spolupráca nám pomohla, menej starostí, úspora a rýchle vybavenie požiadaviek. Odporučili sme PayLess aj našim obchodným partnerom.

AUTOPELA SLOVAKIA, s.r.o., www.autopela.sk

Šutek Martin, konateľ

Sme spokojní, výborná a efektívna komunikácia. Menej starostí, úspora času a energie. Nebol problém, ak bol tak na strane operátora.

SOMI-MED, s. r. o.

Marian Hatiar, konateľ

S prácou firmy PayLess Consulting som nadmieru spokojný, priam vzorový prístup k zákazníkovi pri priaznivej cene. Spolupráca mi priniesla úsporu financií a času, čo je pre mňa najväčšia devíza. Dokonalý prehľad o telekomunikačných službách, permanentný monitoring veľmi účinne pomáha zefektívniť využitie telekom. prostriedkov.

Hatiar, s.r.o., www.hatiar.eu

Mgr. Anita Molnárová

Sme nadmieru spokojní, všetko prebiehalo profesionálne. Absolútna finančná a časová úspora. Neviem si predstaviť, ako by sa dala zlepšiť komunikácia, nakoľko služby poskytujete na profesionálnej úrovni. Rýchlosť, flexibilita, kvalita je priamo úmerná cena. Jednoznačne odporúčame našim obchodným partnerom.

BARA-Q s.r.o., www.bara-q.eu

Ing. Kamil Strýčko, konateľ

Spokojnosť, lepší prehľad, byť in v problematike a ponukách, úspora.

SG Security s.r.o., www.sgsecurity.sk

Diana Pavlásek Hô Chí

S poskytovanými službami sme veľmi spokojní. Pomohlo nám to na zníženie nákladov, zníženie administratívneho zaťaženia. Žiadne rezervy sa neprejavili počas spolupráce. Vašu spoločnosť by sme odporúčali aj obchodným partnerom.

JAGA GROUP, s.r.o., www.jaga.sk

Ing. Iveta Veľká, konateľka

Som veľmi spokojná. Úspora, menej starostí, lepší prehľad... Nemusím sa venovať kontrole. Odporučila som svojim obchodným partnerom.

M.A.J.O.R. Agency, s.r.o., www.major.sk

Igor Buglak, konateľ

S Vašimi službami som úplne spokojný. Spolupráca nám priniesla finančnú úsporu a ušetrenie času na spravovanie.

Silring s.r.o., www.silring.sk

Milan Muráň, konateľ

Som veľmi spokojný. Spoločnosť PayLess Consulting s.r.o. nám pomohla hlavne v úspore nákladov. Skutočne ste nám ušetrili veľa peňazí, ste naozaj dobrý v tom, čo robíte.

MONTKONT, s.r.o., www.montkont.sk

Ing. Branislava Glorikova Kubatova, Office manager & Finance

Sme veľmi spokojní. Všetko si odkomunikujeme, v prípade nejasností sa veci vysvetlia. Optimalizácia výdavkov a teda jednotlivých paušálov podľa skutočnej spotreby a potreby.

Solberg International SK, s.r.o., www.solbergmfg.com

Miloš Sidor, konateľ

So službami som spokojný. Náklady sa nám reálne znižujú a keby sme neboli obmedzovaný viazanosťami a rámcovými zmluvami, tak sa môžeme dostať ešte nižšie. Nemusíme priebežne kontrolovať ako máme jednotlivé čísla využité. Podstatné pre nás je, že návrh na zmenu vychádza od vás a teda v čase keď vieme ušetriť, tak aj reálne ušetríme. Takúto službu, samozrejme, operátor neposkytuje, a teda sme radi, že túto prácu niekto robí za nás.

Brutto s.r.o., www.brutto.sk

Ing. Slavomír Palovič, konateľ

S analýzou som spokojný nadmieru, najmä v tej počiatočnej fáze ste mi neskutočne nielen poradili, ale aj pomohli. Spolupráca s Vašou firmou, okrem úspory menších starostí a lepšieho prehľadu, mi vyhovuje a pomáha ešte aj pri novovzniknutých situáciách, kedy je potrebné mať neustály prehľad o dynamicky sa vyvíjajúcom trhu. Vašu spoločnosť by som určite odporučil všetkým mojim známym a priateľom.

ROTOBALANCE s.r.o., www.rotobalance.sk

Mgr. Róbert Hlaváčik, prednosta obecného úradu

So službami firmy PayLess Consulting sme spokojní. Priniesli nám reálnu úsporu nákladov za telekomunikačné služby vďaka možnostiam dosiahnuť s operátormi nadštandardné podmienky, ktoré by sme vlastnými možnosťami alebo prostredníctvom bežných obchodných zástupcov od operátorov určite nedosiahli. Sme nepriateľmi paušálov za služby. Radšej platíme na konkrétnu vec, úkon, vykonanú činnosť a aj počiatky spolupráce boli opatrné s pomerne prísne stanovenými podmienkami, čo sa týka spôsobu kalkulácie dosiahnutej úspory, zmluva len na konkrétnu úlohu – úpravy zmlúv s operátormi s cieľom dosiahnuť úsporu bez povinnosti platiť ďalej paušálny poplatok. Ale kvalita a férové jednanie spoločnosti nás presvedčili o tom, že mesačný poplatok za služby stojí za to, lebo šetriť sa oplatí a vďaka službám spoločnosti PayLess Consulting stále každý mesiac šetríme niekoľkonásobne viac, než je výška poplatku za služby.

Obec Čierny Balog, www.ciernybalog.sk

Martin Kyseľ, manažér prevádzky a logistiky

Maximálna spokojnosť, rýchle riešenie našich požiadaviek, profesionálna komunikácia. Dokonalý prehľad v nákladoch na telekomunikačné služby, značná úspora, optimalizácia paušálov a programov u všetkých dodávateľov telekomunikačných služieb, vyjednanie lepších podmienok, mesačná kontrola fakturácie a nákladov a následný report. Komunikáciu považujem za nadštandardnú, rýchlu a na profesionálnej úrovni. Spoločnosť PayLess by som odporučil našim obchodným partnerom.

PULImedical, spol. s r.o., www.pulimedical.sk

Alexander Onufer, konateľ

S každou službou od firmy PayLess Consulting sme veľmi spokojní. Hlavnou výhodou bola úspora financií.

Fifty-Fifty s.r.o., fifty-fifty.sk

Milan Kostolný a Ing. Rastislav Móres, konatelia

Sme spokojní s analýzou, správou a starostlivosťou o telekomunikačné služby vašou spoločnosťou. Pomohli ste nám hlavne v úspore, komforte a prehľade telekomunikačných služieb. Odporúčam vašu spoločnosť svojim obchodným partnerom.

MK alarm, s.r.o., www.mkalarm.sk

Mgr. Patrícia Mattová, manažér IMS, úsek výrobného riaditeľa

S analýzou, správou a starostlivosťou o telekomunikačné služby zabezpečovanou Vašou spoločnosťou som spokojná. Spolupráca nám pomohlo hlavne v úspore, máme menej starostí, lepší prehľad. Nemali sme žiadny problém v spolupráci s Vašou spoločnosťou. Áno, odporúčame našim obchodným partnerom.

SMS a.s., www.stavbymostov.sk

Mgr. Tomáš Brunovský, konateľ

Sme úplne spokojní, splnili ste, čo ste sľúbili. Niekoľko krát som Vás už odporúčal.

LIMBA s.r.o., www.limba.com

Radoslav Oliver Košík, generálny riaditeľ

So službami sme veľmi spokojní. Máme hlavne menej starostí, flexibilita spracovania našich požiadaviek, finančná úspora.

JRK Waste Management s.r.o., www.menejodpadu.sk

 

Marek Rattaj, konateľ

Som veľmi spokojný. Všetko čo bolo sľúbené sa splnilo. Máme lepší prehľad, úsporu, ale hlavne nemusím komunikovať s operátormi, ktorí si sledujú len svoje potreby. Mám niekoho na našej strane, kto sa snaží splniť naše potreby.

Hurricane Factory Tatralandia s. r. o., www.hurricanefactory.com/tatralandia/sk

Miroslava Škáchová

So službami spoločnosti Payless sme veľmi spokojní, nakoľko promptne riešia problematiku ohľadne paušálov, taktiež pomoc a zabezpečenie pri obstarávaní mobilných telefónov. Dosiahnutie výrazných zliav z celkovej fakturácie aj na základe uzatvorenia rámcových zmlúv s mobilnými operátormi. Každý mesiac máme prehľad o spotrebe na jednotlivých paušáloch, v celkovom dôsledku dosiahnutá výrazná úspora. Spoločnosť Payless by sme doporučili ako spoľahlivého partnera (poradcu) k dosiahnutiu úspory pri telefonovaní.

GAJOS, s.r.o., www.gajos.sk

Barbora Žiačiková, konateľ

Analýza nám otvorila oči a následná realizácia nám ušetrila peniaze, čas a dôstojnosť. Dobrá služba od profesionálov. Mrzieť môže len to, že je žiaľ pri praktikách telekomunikátorov stále potrebné byť v strehu a úcta a pokora ku platiacemu dlhoročnému zákazníkovi stále neexistuje. A práve PayLess nás od týchto praktík odizoloval.

Advantage spol. s r.o., www.advantage.sk

Daniel Hlaváčik, konateľ

Konečne existuje niekto na koho sa môžem plne spoľahnúť. Preto máme podpísanú aj plnú moc na zastupovanie ohľadom telekomunikačných služieb pred všetkými operátormi. Niektorým veciam nemám chuť sa venovať, a práve táto spolupráca mi priniesla úsporu peňazí a úsporu času. Vašu spoločnosť som odporučil všetkým mojim obchodným partnerom, ktorý berú môj názor vážne a vedia, že keď niečo odporúčam tak to určite stojí za to.

DANTY, s.r.o., www.kominari.sk

Ing. Gabriela Lukáčová, finančný riaditeľ

Maximálna spokojnosť! Oceňujeme promptnosť a spoľahlivosť. Menej starostí so sledovaním nákladov, ktoré sú plne pod Vašou kontrolou, následne z toho vyplývajúca úspora a aj prehľad. Spolupráca s Vami bolo jedno z tých rozhodnutí, ktoré neľutujeme a profit (nie len finančný) sa nám vrátil mnohonásobne.

Burgmaier Precision Slovakia s.r.o., www.burgmaier.com  

NAŠIM ZÁKAZNÍKOM SME PO OPTIMALIZÁCII UŠETRILI V PRIEMERE 55% NÁKLADOV ZA TELEKOMUNIKAČNÉ SLUŽBY!

NAŠI KLIENTI:

Banskobystrický kraj:

A.D.P.U.s.r.o.AGENTÚRA FÁBER, Agrobell s.r.o.AGROBON Zvolen, spol. s r.o., AKORD, spol. s r.o., ALL-TRANS, AMARI BANERO s.r.o., A-PREZENT s.r.o., ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o., ATENA - SERVICES s.r.o., AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o., BBMARKET s.r.o., BB RENT, s.r.o.BIOAGRO Mýto, spol. s r.o.BPP s.r.o.BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o., ČAKO s.r.o., DAMIX TRADE, s.r.oDANTY, s.r.o., DETVA TRANS - Šufliarsky, s.r.o., DMX Trade s. r. o., DoMo-GLASS s.r.o.DoMo - PROTECTION s.r.o., Ekolumi, s.r.o.FENIX SLOVENSKO s.r.o., FITTICH ALARM spol. s r.o., FUTURUM MMI, s.r.o., HALO PIZZA, Hatiar, s.r.o., HARIKOE s.r.o., INTROL s.r.o., Ivan Kvasna - Zepter, Ján Ondrejka - zubná technika, Jaroslav Beneš – ŽERIAVY, I-sys, s.r.o., JUDr. Alena Bohovičová, súdny exekútor, JUDr. Viera Nováková, advokátkaK&K TECHNOLOGY a.s.KAPA Stavebná spoločnosť s.r.o., Kastini SK, spol. s r.o., KMM group s. r. o., KRÁĽOVIČ s.r.o., Lion Law Partners s.r.o., M.A.J.O.R. Agency, s.r.o., Marek Hlaváčik kominárske služby, MIKI SYSTÉMY, s.r.o., MILLMAN, s.r.o., Obec Čierny BalogObec Podbrezová, PAVIJAL, s. r. o., Prima TAXI s.r.o.PZS, s.r.o.RAI INTERNACIONAL, s.r.o., RANDA + R s.r.o., Roman Rückschloss - ZÁMOČNÍCTVO RÜCKSCHLOSSROTOBALANCE s.r.o., SAD, s.r.o., SG Security s.r.o., Siman a Jorčík, spol. s r.o., SMREČINA, s. r. o., SMS, a.s., SOMI-MED, s. r. o., Spoje s.r.o., STAVMAXBB s.r.o., Surovec Ján, SYSTEM-IS, s.r.o.TEMPRA, s.r.o., TUBEX SLOVAKIA, s.r.o., VÍNO NATURAL Domin & Kušický s.r.o., Wittur s. r. o., XAMER s.r.o., XEMAR s.r.o.


Nitriansky kraj:

AXXE SLOVAKIA, s.r.o.,CarBax, s.r.o.ECODOM s.r.o.HSH spoločnosť s ručením obmedzenýmLand Technologies s.r.o., Miroslav Jurák – AUTOTECHPEMAT, s.r.o.PLASTED, spol. s r.o., PurPur Slovenská republika, s.r.o., TITAN - Interplast spoločnosť s ručením obmedzeným, TITRANS Tibor Ballabáš, s.r.o.TOPNAD, a.s.


Žilinský kraj:

GAJOS, s.r.o., HACO, a.s., Kolia group s.r.o., KOVOHUTY Dolný Kubín, s.r.o.Milan Delinčák - Bukov veľkoobchod ovocie zeleninaMK alarm, s.r.o., MONTKONT, s.r.o., Schwer Fittings, s.r.o., STILLA, a.s.ZTS - Doprava, s.r.o., 4 - steel s.r.o

 

 

Bratislavský kraj:

ACRC s.r.o., Advantage spol. s r.o., AK 80 s. r. o., Asociácia priemyselných zväzov a dopravyAutoSave, s.r.o.AUTOSKLO H&D spol. s r.o., Biosynth s. r. o., BUDAMAR LOGISTICS, a.s.CAD-ECO a. s., Cerkam s. r. o., COMITY, s.r.o., Ewals Cargo Care, spol. s r.o.Fuel Traders Corporation s. r. o.GARFIN HOLDING, a.s., Garganel s.r.o., GPJ, spol. s r.o., HAVRILLA & Co. s.r.o.HORNEX, a.s., Hurricane Factory Tatralandia s.r.o., IBG Slovensko, s.r.o.ius aegis s.r.o.J&K Investment Group, s. r. o., JAGA GROUP, s.r.o., Johanes & Partner s.r.o., JRK Slovensko s.r.o.JRK Waste Management s. r. o., Kids plus s.r.o.KFB Control s.r.o.LEON Productions, spol.s r.o., Ledger s.r.o., LIMBA s.r.o., MNFORCE, s.r.o., O.R.C. s.r.o., OVservis s.r.o., PULImedical, spol. s r.o.PERSEA s.r.o., PGR Senica, a. s., Ponyhouse, s.r.o., ProMinent Slovensko, s.r.o.REMING CONSULT a.s., RITTAL s.r.o., Revízna spoločnosť SR s. r. o., RUŽA TRANSPORT s. r. o. – Malacky, Silring s.r.o.Slovenská revízna a servisná spoločnosť s.r.o.SNOWBALL COMMUNICATIONS, s.r.o., TARTAS s.r.o., Trenkwalder, a.s.Unique Medical s.r.o.W PRESS a.s.


Trenčiansky kraj:

HIGA s.r.o., JAGER land, spol. s r. o., JUDr. Zuzana Zigová, PSW, a.s.KONZULTA Trenčín, s.r.o.Manz Slovakia, s. r. o.


Trnavský kraj:

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o., AUTO - DS, s.r.o.BARA-Q s.r.o.BetónRacio, s.r.o., Biometrix, s. r. o.BRUTTO, s.r.o., CANTON spol. s r.o.GAVA Plast, Kids plus s.r.o., LOMBARD, a.s., NAD - RESS Senica, a.s., NAD-RESS spedit, s.r.o.T A N E X , spol. s r.o.ZELSEED spol. s r.o.


Prešovský kraj:

A T A K , výrobné družstvoAGRO TEAM, s.r.o., Applied Meters, a.s., DentAll s.r.o., Ekomos s.r.o.EKOSTEEL Prešov, s.r.o.Fifty-Fifty s.r.o., KM-SYSTÉM, s.r.o., Krotuchen s.r.o., LanIT s.r.o., Mint Car, s.r.o., MOVIR, s.r.o.SABYT, s.r.o.UEC, s.r.o. 


Košický kraj:

LUZET s. r. o., MIVA, spol. s r.o.