Novinky

Premýšľate, kde ešte ušetriť?

Premýšľate, kde ešte ušetriť?

Potenciál úspory na telekomunikačných službách väčšinu firiem prekvapí

Neistota, ktorú do mnohých spoločností priniesla situácia okolo pandémie, je príležitosťou na dôkladné zamyslenie sa nad optimalizáciou výdavkov. Napríklad za telefonovanie či internet. Dobré nastavenie podmienok môže firme priniesť úsporu na úrovni 50 % a viac.

Viac informácií
Skryté úspory každej organizácie

Skryté úspory každej organizácie

Ušetriť nemalé peniaze na telekomunikačných službách je možné v každej inštitúcií či obci. Tento príbeh ukazuje reálnu skúsenosť jednej obci, kedy sa obecný rozpočet podarilo navýšiť o neuveriteľných 3000 €. Hovoríme o obci s približným počtom 4000 obyvateľov.

Viac informácií
PayLess alebo Plať menej

PayLess alebo Plať menej

sos-it.sk: PayLess Consulting, s. r. o. Takto sa volá spoločnosť, ktorá vykonáva činnosti súvisiace s oblasťou mobilných operátorov. A práve túto spoločnosť sme so žiakmi I. E triedy navštívili.

Viac informácií
Sme najférovejšia firma na Slovensku!

Sme najférovejšia firma na Slovensku!

Je to potvrdené – sme najférovejšia firma na Slovensku! Z tejto slovenskej anomálie nás už podozrievali dlhšie. Avšak vo štvrtok, 17. marca 2016, nás na slávnostnom galavečeri v Refinery Gallery označili za tých naj. Nadácia Pontis rozdávala ocenenia Via Bona Slovakia 2015 a nám sa dostalo pocty prebrať ocenenie v kategórii Férový hráč na trhu.

Viac informácií
Vo finále Via Bona Slovakia 2015

Vo finále Via Bona Slovakia 2015

Nezávislí experti už čoskoro rozhodnú o víťazoch prestížnej ceny za zodpovedné podnikanie a firemnú filantropiu. Nám sa podarilo dostať do finálovej trojice v kategórii "Férový hráč na trhu". Je to pre nás veľká pocta a zároveň uistenie, že to čo robíme, ale aj ako to robíme, má zmysel...

Viac informácií
Úspora po roku spolupráce

Úspora po roku spolupráce

Takto pred rokom sme sa 1. krát stretli s klientom s väčším počtom mobilných čísiel, ktorému v tom čase prišla od telekomunikačného operátora celková mesačná faktúra vo výške 3 153 eur.

Viac informácií
OPTIMALIZUJTE SVOJE TELEKOMUNIKAČNÉ SLUŽBY

Sme spoločnosť PayLess Consulting, s.r.o., nezávislý špecialista v oblasti telekomunikačného poradenstva. Venujeme sa optimalizácii nákladov za telekomunikačné služby. Na základe dlhoročného pôsobenia v tomto odvetví máme podrobný prehľad, aké služby a v akej hodnote telekomunikační operátori poskytujú.

Zabezpečíme vám:

  1. bezplatnú analýzu vašich telekomunikačných nákladov

    Na základe dodaných podkladov vám vypracujeme štruktúru aktuálne využívaných telekomunikačných služieb a poplatkov. Ukážeme vám, akú sumu dokážeme pre vás mesačne usporiť a dohodneme si podmienky prípadnej ďalšej spolupráce.

  2. vybavenie všetkého za vás

    Nemusíte vstupovať do rokovaní s operátormi. Sme profesionáli, ktorí majú bohatú prax v jednaní so všetkými telekomunikačnými operátormi na trhu. Vami odsúhlasené riešenie zrealizujeme my. Naozaj všetko vybavíme za vás.

  3. správu a starostlivosť

    Zákazník, ktorý chce mať svoje telekomunikačné služby pod kontrolou aj po uskutočnení auditu, zverí celú problematiku za telekomunikačné služby aj naďalej nám. Budeme strážiť vaše telekomunikačné náklady na mesačnej báze. Každý deň sledujeme telekomunikačné novinky a vieme ich použiť vo váš prospech.